APIE MUS / APLINKA

Vis dar neveikiantis fontanas Vokiečių gatvėje

2012m. liepos mėn. pradžioje neformaliam susitikime su meru Zuoku teiravomės kodėl dar vis neveikia fontanas Vokiečių gatvėje. Meras minėjo, kad savivaldybė buvo sulaukusi vienos įmonės pasižadėjimo šią vasarą suremontuoti šį fontaną. Po pokalbio su meru mes kreipėmės į savivaldybę sužinoti kas toliau bus su šiuo fontanu.

2012m. liepos 11d. sulaukėme skambučio iš Savivaldybės Teritorijų Tvarkymo poskyrio. Mums papasakojo, kad 2012m. kovo mėn. įmonė „Pool Service“ buvo žadėjusi savivaldybei suremontuoti ir prižiūrėti šį fontaną. Įmonė žadėjo suprojektuoti ir sumontuoti naują įrangą ir apšvietimą iki 2012m. birželio mėn. Deja niekas nevyko. Savivaldybės darbuotojas pasakė, kad būtų gerai, kad jūs, Asta Baškauskaitė, kaip Senamiesčio Bendruomenės pirmininkė ir Seniūnaitė paskambintumėt tiesiogiai į šią įmonę „Pool Service“ ir pasiteirautumėte dėl šios situacijos. Tuomet Asta B. paskambino „Pool Service“ įmonės vadovui p. Montvydui S. Jis patvirtino, kad buvo pažadėjęs sutvarkyti fontaną, bet situacija pasikeitė ir dabar nebeturi tolimesnių veiksmo planų dėl šio projekto. Taigi kitaip sakant nieks nevyko ir nevyks. Tomet Asta B. pasidalino šią nedžiuginančia situacija su savivaldybe. Ir liepos mėnesį fontanas neveikė.

2012-03-07 laiskas Estetikos skyriui                                                   Neveikiantis fontanas Vokieciu gatveje

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s