APIE MUS / APLINKA / LAUKO TRENIRUOKLIAI / PROJEKTAI / SENIŪNAIČIAI / SENIŪNIJA / SPORTAS / VAIKŲ ŽAIDIMO AIKŠTELĖS

Vokiečių g. vaikų žaidimo aikštelės apšvietimas

2013-06-18 Senamiesčio VBT Taryba, kurioje dalyvauja Senamiesčio Bendruomenės atstovai, nusprendė dalį 2013 m. VBT lėšų skirti naujos vaikų žaidimo aikštelės įrengimui Vokiečių g. 5 kieme. (VBT programą finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.)

Kadangi šiame kieme trūksta apšvietimo, mes skyrėme lėšų ne tik vaikų žaidimo aikštelės įrangai bet ir aikštelės apšvietimui.

Šiame kieme jau stovėjo apleista vaikų žaidimo aikštelė.

2013 m rugsėjo 3 d kreipėmės į Vilniaus miesto Savivaldybės viešųjų pirkimų skyrių sužinoti kaip vyksta mūsų numatyti VBT pirkimai. Tikėjomės išgirsti, kad pirkimai vygdomi. Deja sužinojome, kad Senamiesčio Seniūnas kol kas dar nėra pateikęs pirminio dokumento, lydraščio ir prašymo daryti šiuos pirkimus.

Negalėjome patikėti, kad kartojasi pereitų metų košmaras. Apie 2012 m VBT pirkimus kviečiame paskaityti ‘VBT projektus žlugdo valdininkai’

Nedelsiant peržiūrėjome 2013-06-18 Senamiesčio VBT numatytų pirkimų sarašą – kadangi dabar mum jau reikėjo šį sarašą koreguoti. Laikas ištirpo kol Senamiesčio Seniūnas snaudė ir neatliko savo darbo. VBT lėšos turi būti įsisavintos iki 2013 m pabaigos. O rugsėjo mėnesio pradžioje dar net nepradėtos viešųjų pirkimų procedūros. Siaubas!!  Teko atsisakyti kai kurių pirkimų ir patikslinti VBT lėšų paskirstymą.

Vaikų žaidimo aikštelės Vokiečių g. 5 kiemo apšvietimas išliko vienas iš prioritetų. Prieš statant naują irangą šioje zonoje buvo būtina ją apšviesti. O norint tai padaryti reikia sumontuoti naujus šviestuvus.

2013 m rugsėjo 10 d. sužinojome iš Savivaldybės eismo valdymo poskyrio vyriausio specialisto Vytauto Tumasonio, kad nėra galimybių pajungti papildomą apšvietimą Vokiečių g 5 kieme, kadangi trūksta galingumo. Jis sakė, kad reiktų kreiptis į LESTO dėl papildomo galingumo – o tai reikalautų daug laiko, sudėtingo techninio projekto ir Savivaldybės lėšų.

Kreipėmės pas apšvietimo specialistus prašydami pagalbos paruošti apšvietimo projektą.

2013 rugsėjo 11d. susitikome Vokiečių g 5 kieme su Tomu Petraičiu (UAB Luksofonas) ir Giedre Čeponyte aptarti apšvietimo projektą. Tomas Petraitis sutiko geranoriškai, be mokesčio paruošti apšvietimo projektą.  Vaiku zaidimo aiksteles apsvietimas Vokieciu g.

2013 m rugsėjo 17 d. perdavėm Vilniaus miesto Savivaldybės viešųjų pirkimų skyriui mūsų paruoštą apšvietimo projektą.

Vaikų  žaidimo aikštelės apšvietimas Vokiečiu g.

Vaikų žaidimo aikštelės apšvietimas Vokiečiu g.

2013 rugsėjo 20 Savivaldybės eismo valdymo poskyrio vyriausias specialistas Vytautas Tumasonis mums pranešė, kad galingumo trūksta ir nėra galimybės apšviesti šią vaikų žaidimo aikštelę.

Galbūt kitiems tai būtų projekto pabaigos taškas. Bet ne mums! Mes vadovaujamės šūkiu: “Viltis miršta paskutinė“.

2013 rugsėjo 23 anksti ryte kreipėmės pagalbos pas Vilniaus mero Artūro Zuoko patarėją Rasa Razgaitiene. Ji pažadėjo mums padėti. Tą pačią dieną p. Rasa Razgaitienė susitiko su specialistais, atsakingais už miesto apšvietimą Savivaldybėje, aptarti šios situacijos.

Rasos Razgaitienės dėka 2013 rugsėjo 24 d. 8:30 ryte įvyko susitikimas Savivaldybėje, kuriame dalyvavo Vilniaus miesto ūkio ir transporto departamento direktoriaus pavaduotojas Antanas Mikalauskas, Eismo valdymo poskyrio vedėjas Eduardas Garbovskis, SĮ Vilniaus Plano atstovas ir Senamiesčio VBT tarybos pirmininkė Asta Baškauskaitė.

Esame labai dėkingi Rasai Razgaitienei ir Antanui Mikalauskui, kad jie nedvejodami ėmėsi veiksmų surasti būdą kaip būtų galimą pajungti naują apšvietimą šalia Vokiecių g 5 vaikų žaidimo aikštelės.

Rasa Razgaitiene

Rasa Razgaitiene

2013 rugsėjo 27 d. susitikome Vokiečių g 5 kieme su Antanu Mikalausku, Eduardu Garbovskiu ir Irena Mikalauskiene. Aptarėme galimybę prijungti naują šviestuvą (kuris būtų perkamas iš Senamiesčio VBT lėšų) nuo kito esamo šviestuvo, kuris apšviečia parkavimo aikštelę. Tą pąčią dieną sulaukėmė geros naujienos iš Savivaldybės eismo valdymo poskyrio vedėjo Eduardo Garbovskio. Jis mums pranešė, kad naują šviestuvą bus galima prijungti patiesus papildomą kabelį ir nedidinant elektros transformatorinės galingumo. p. Garbovskis mums persiuntė naujo šviestuvo samatą.

2013-09-27 Garbovskio email

2013-09-27 Garbovskio email

Džiaugėmės, kad pavyks apšviesti vaikų žaidimo aikštelę.

2013 rugsėjo 27 d. patikslinome 2013 Senamiesčio VBT pirkimų sarašą. Lėšų paskirstymo suvestinėje įrašėmė šio šviestuvo ir montavimo kainą (6891,05 Lt su PVM)

2013 m Spalio 16 d jau buvo montuojamas mūsų naujas šviestuvas. Valio!

2013-10-02 Garbovskio email

2013-10-02 Garbovskio email

2013-10-02 uzsakymas Vokiečių g. 7 -p1

2013-10-02 uzsakymas Vokiečių g. 7 -p1

2013-10-02 uzsakymas Vokiečių g. 7 -p2

2013-10-02 uzsakymas Vokiečių g. 7 -p2

2013-10-16 montavimas

2013-10-16 montavimas

2013-10-17 šviestuvas

2013-10-17 šviestuvas

Įrašo “Vokiečių g. vaikų žaidimo aikštelės apšvietimas” komentarai: 2

  1. Atgalinė nuoroda: SOS – kritinė padėtis su Senamiesčio VBT pirkimais | Senamiestis

  2. Atgalinė nuoroda: Vokiečių g. nauja vaikų žaidimo aikštelė ir lauko treniruokliai | Senamiestis

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s