BARAI / BAŽNYČIA / ISM Universitetas / VILNIAUS ARKIVYSKUPIJA

Pasiruošę skambinti visais varpais

2013 rugpjūčio  13 d. visuomenės atstovų ir  Arkivyskupo Gintaro Grušo susitikimo metu buvo aptarta galimybė įsteigti studentų centrą – valgyklą naujai rekonstruojamame pastate ISM universiteto teritorijoje, kurį  Vilniaus Arkivyskupijos kurija planuoja išnuomoti restoranui, prekiausiančiam  alkoholiu.

2013 m rugpiučio 23 d .  issiuntėme laišką Lietuvos arkivyskupams S.Tamkevičiui ir G.Grušui bei apaštališkajam nuncijui L.Bonazzi ir ISM Universiteto rektoriui Dr. Pačėsai prašydami, kad Arklių g. 18 rekonstruojamame pastate būtų įkurtas studentų centras su valgykla – BE prekybos alkoholiu.

Mes esame pasiruošę šią situaciją viešinti ir “visais varpais skambinti”, kad ISM studentų centro-valgyklos vizija taptų realybe. 

Laišką pasirašė ne tik Senamiesčio bendruomenės atstovai, bet ir Senamiesčio seniūnaičiai ir VBT Taryba, Vilniaus m. savivaldybės tarybos narė Rasa Baškienė, Nacionalinė Tabako ir Alkoholio kontrolės koalicijos prezidentas Dr. Aurelijus Veryga, asociacijos „LT Campus“ tarybos narė, Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos (PLJS) pirmininkas Kęstutis Pikūnas ir ISM Universiteto studentų tėvų grupės atstovė Valda Niedvarienė.

Ši tema jau gvildenama daugiau nei metus laiko, vyko nemažai  visuomenės atstovų susitikimų su Vilniaus Arkivyskupijos  administracija.  Deja, nors vizija aiški, tačiau Arkivyskupijos kurija toliau rengia patalpas restorano nuomininkui, planuojančiam prekiauti alkoholiu, o neruošia patalpų studentų centrui / valgyklai

Skatiname Vilniaus Arkivyskupiją ir ISM universiteto administraciją nedelsiant imtis veiksmų, kad ISM universiteto teritorijoje, Arkliu g. 18,  remontuojame pastate būtų įkurtas studentų centras- valgykla.

2013-08-23 laiškas dėl ISM studentų centro / valgyklos

2013-08-23 laiškas dėl ISM studentų centro / valgyklos

college-dining-hall

—————————————————————————-

Visuose 2012-2013 susitikimuose* su Bažnyčios ir ISM Universiteto atstovais visuomenė laikėsi savo tvirtos ir neabejingos pozicijos prieš prekybą alkoholiu Arklių g. 18 pastate, kuris yra mokslo įstaigos teritorijoje.

*Apie mūsų susitikimus su Vilniaus Arkivyskupijos ir ISM Universiteto atstovais buvo rašyta mūsų ankstesniuose „posts“. Juos rasite pagal paiešką „kategorija“ – > ISM Universitetas.   Štai nuorodos:

Susitikimas su Arkivyskupu Grušu

Mūsų balsas stiprėja

Laiškas Arkivyskupam

Nuomininkas #2

Parašai prieš Arkivyskupijos planuojama prekybą alkoholiu ISM universitete

Tik blaivi tauta gali islikti

Arkivyskupijos verslo planas

Bažnyčios versliukas

Bažnyčios prioritetas pelnas

ISM vadovybei dzin

Bravoras ir Bažnyčia

Sandeliukai, alkoholis ir Bažnyčia

Įrašo “Pasiruošę skambinti visais varpais” komentarai: 2

  1. Atgalinė nuoroda: Susitikimas su ISM Universiteto rektorium | Senamiestis

  2. Atgalinė nuoroda: Susitikimas su Arkivyskupu Grušu ir ISM rektorium | Senamiestis

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s