BARAI / BAŽNYČIA / ISM Universitetas / VILNIAUS ARKIVYSKUPIJA

Susitikimas su Arkivyskupu Grušu

2013 m Rugpiūčio 7 d. sulaukėme skambučio iš Apaštališko Nuncijaus – Arkivyskupo Luigi Bonazzi atstovės. Sužinojome, kad Arkivyskupas Bonazzi perskaitęs mūsų 2013 m Liepos 22 d. laišką kuriame mes tvirtai pasisakėme prieš prekybą alkoholiu Arkivyskupijos rekonstruojamame pastate Arklių 18 / ISM Universiteto teritorijoje – nusprendė, kad jis negali su mumis susitikti – bet Nuncius prasė, kad mes susitiktume su Monsinjoru Kęstučiu Latoža.

Arkivyskupas Luigi Bonazzi

Arkivyskupas Luigi Bonazzi

Mes jau nuo 2012 m pakartotinai prašėme susitikimo su Arkivyskupu Bačkiu. Deja, kažodel mūsų prašymai bei raštai buvo ignoruojami. Vilniaus miesto Savivaldybės tarybos narė Rasa Baškiene keletą sykių krepėsi į Arkivyskupiją prašydama susitikimo su Arkivyskupu aptarti Bažnyčios ydingą sprendimą prekybai alkoholiu Arklių 18 / ISM Universiteto teritorijoje.

Monsinjoras Kęstutis Latoža

Monsinjoras Kęstutis Latoža

2013 m Rugpiūčio 7 d. susitikome su Monsinjoru Kęstučiu Latoža Vilniaus arkivyskupijos kurijoje. Susirinkime dalyvavo Senamiesčio Bendruomenės pirmininkė, seniūnaitė Asta Baškauskaitė ir Vilniaus miesto Savivaldybės tarybos narė Rasa Baškienė. Mes supažindinome Monsinjorą su visuomenės tvirta ir neabejinga pozicija prieš prekybą alkoholiu Arklių g. 18 pastate, kuris yra mokslo įstaigos teritorijoje. Buvome nustebę išgirsti, kad Monsinjoras Latoža nemato blogio alkoholio vartojimu bei prekyba ISM Universiteto teritorijoje. Skatinome Monsinjorą Latožą suvokti apie žalingą alkoholio įtaką jaunimui ir visuomenei. Jis išklausė mūsų pozicijos ir sake, kad perduos informaciją Arkivyskupui Grušui.

2013 m Rugpiūčio 12 d. sulaukėme skambučio iš Vilniaus arkivyskupijos kurijos. Pagaliau mus kvietė į susitikimą su Arkivyskupu Grušu.

2013 m Rugpiūčio 13 d. susitikome su Arkivyskupu Gintaru Grušu jo kabinete, Vilniaus arkivyskupijos kurijoje -Šventaragio 4.  Susirinkime dalyvavo Vilniaus miesto Savivaldybės tarybos narė Rasa Baškienė, Senamiesčio Bendruomenės pirmininkė, seniūnaitė Asta Baškauskaitė ir  Asociacijos LTCampus projektų vadovė, ISM studentė Gintautė Ežerskytė.

Arkivyskupas Gintaras Grušas

Arkivyskupas Gintaras Grušas

Prašėmė, kad rekonstruojamose patalpose Arklių 18 / ISM Universiteto teritorijoje būtų irengtas studentu centras / valgykla o ne prabangi maitinimo įstaiga prekiaujanti alkoholiu.Prašeme, kad Arkivyskupija atsisakytų savo ydingo verslo plano artinti alkoholį prie jaunimo ugdymo įstaigos.

Asociacijos LTCampus atstovė – ISM studentė Gintautė Ežerskytė apibudino trūkumą studentų valgyklos ISM Universiteto teritorijoje ir pasisakė už studentų centro / valgyklos projektą. Skatinome Arkivyskupą Grušą aptarti šia situaciją su ISM Universiteto rektoriumi Dr. Neriju Pačėsa ir kartu ieškoti galimybių įkurti  studentu centrą / valgyklą BE prekybos alkoholiu.

Arkivyskupas Grušas žadėjo, kad persvarstys mūsų prašyma, kad arkivyskupijos patalpose Arklių 18 būtų įkurtas studentu centras / valgyklą BE prekybos alkoholiu. Jis žadėjo susitikti su ISM rektorium N. Pacėsa aptarti šią situaciją.

ISM teritorija 'campus' Vilniuje

ISM teritorija ‘campus’ Vilniuje

*Apie mūsų susitikimus su Vilniaus Arkivyskupijos ir ISM Universiteto atstovais buvo rašyta mūsų ankstesniuose „posts“. Juos rasite pagal paiešką „kategorija“ – > ISM Universitetas.   Štai nuorodos:

Mūsų balsas stiprėja

Laiškas Arkivyskupam

Parašai prieš Arkivyskupijos planuojama prekybą alkoholiu ISM universitete

Tik blaivi tauta gali islikti

Arkivyskupijos verslo planas

Bažnyčios versliukas

Bažnyčios prioritetas pelnas

ISM vadovybei dzin

Bravoras ir Bažnyčia

Sandeliukai, alkoholis ir Bažnyčia

Įrašo “Susitikimas su Arkivyskupu Grušu” komentarai: 3

  1. Atgalinė nuoroda: Pasiruošę skambinti visais varpais | Senamiestis

  2. Atgalinė nuoroda: Susitikimas su ISM Universiteto rektorium | Senamiestis

  3. Atgalinė nuoroda: Susitikimas su Arkivyskupu Grušu ir ISM rektorium | Senamiestis

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s