APLINKA / BARAI / BAŽNYČIA / ISM Universitetas / SPORTAS / VILNIAUS ARKIVYSKUPIJA

Mūsų balsas stiprėja

Džiaugiamės, kad Žydrūnas Savickas palaiko Senamiesčio Bendruomenės, LTCampus ir visuomenės iniciatyvą, kad rekonstruojame pastate Arklių 18 / ISM Universiteto teritorijoje būtu įkurta studentų centras/valgykla kurioje nebūtų prekybos alkoholiu.

Zydrūnas Savickas

Zydrūnas Savickas

Žydrūnas Savickas šiame video įraše pasisako prieš Arkivyskupijos ydingą planą įkurtį ISM Universiteto teritorijoje restauroną prekiaujancią alkoholiu. Žydrūnas skatina mažinti alkoholio vartojimą ir mažinti prekybą alkoholiu. Jaunimą reikia atitraukti nuo žalingų įpročių.

Mes palaikome Žydrūno Savicko ir kitu Vilniaus miesto savivaldybes tarybos narių 2013m įkurtos grupės „Už Kultūringą Vilnių“ veiklą. Įkurta grupė rūpinasi vilniečių ir miesto svečių laisvalaikio kokybe, gerbiant miesto gyventojų interesus bei tausojant aplinką. Siekiama, kad Vilnius būtų pavyzdinis miestas, kuriame visiems gera ir patogu dirbti bei ilsėtis. Grupės nariai: Žydrūnas Savickas, Rasa Baškienė, Paulė Kuzmickienė, Olga Gorškova, , Evaldas Maceika, Natalija Šliachtič, Violeta Podolskaitė, ir Daina Urbanavičienė.

2013 m Liepos 18 d dalyvavome grupės „Už Kultūringą Vilnių“ posėdyje savivaldybėje. Buvo svarstoma kaip mažinti rūkymą viešose vietose; kaip mažinti prekybą alkoholiu daugiabučiuose; kaip mažinti jaunimo rūkymą šalia švietimo įstaigų. Buvo aptarta, kad reiktų padidinti licenzijų kainas prekybai alkoholiu. Ši grupė kreipsis į Vyriausybę su šiuo pasiūlymu.

Nuo 2014  sausio 1 d. bus draudžiama rūkyti ir  Vinco Kudirkos aikštėje bei Bernardinų sode. Paskelbti V. Kudirkos aikštę nerūkymo zona pasiūlė Tarybos narių grupė „Už kultūringą Vilnių“, kuriai vadovauja Tarybos narys Žydrūnas Savickas.

Įrašo “Mūsų balsas stiprėja” komentarai: 4

  1. Atgalinė nuoroda: Susitikimas su Arkivyskupu Gintaru Grušu | Senamiestis

  2. Atgalinė nuoroda: Pasiruošę skambinti visais varpais | Senamiestis

  3. Atgalinė nuoroda: Susitikimas su ISM Universiteto rektorium | Senamiestis

  4. Atgalinė nuoroda: Susitikimas su Arkivyskupu Grušu ir ISM rektorium | Senamiestis

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s