BARAI / BAŽNYČIA / ISM Universitetas / VILNIAUS ARKIVYSKUPIJA

Studentams reikia valgyklos

LTCampus

Untitled-1

Šiuo metu ISM universiteto kiemelyje (Arklių g. 18, Vilniuje) vyksta statybų darbai. Rekonstruojami du pastatai, kurie iki tol nebuvo prižiūrimi ir apskritai naudojami. Šie pastatai, kaip ir pagrindinis ISM pastatas, priklauso Vilniaus Arkivyskupijai. Vieną iš pastatų ISM planuoja išsinuomoti administracinėms reikmėms, kitame planuojama įrengti gana brangią vietą pavalgyti, kuri studentams greičiausiai bus ne visai „pagal kišenę“.

 

Prabangų restoraną galimą įrengti bet kurioje Senamiesčio vietoje, bet turėkime omenyje, kad tokią vietą norima įkurdinti universiteto teritorijoje. Negana to, ISM iki šiol neturi valgyklos, o restorano šeimininkai tikrai norėtų prekiauti ir alkoholio bei tabako gaminiais. Būtų puiku, jei ten atsirastų vieta ne tik studentams pavalgyti ar išgerti kavos puodelį, bet ir drauge naudingai praleisti laiką – pabendrauti, paskaityti, pasimokyti.

Vieta idealiai tinkama valgyklai ar studentų centrui – patalpos nedidelės, prie universiteto, o tuo labiau, kad patalpų šeimininkas – Vilniaus Arkivyskupija, kuriai turėtų rūpėti jaunimo, šiuo atveju – ISM studentų gerovė, o tam…

View original post 137 more words

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s