APLINKA / PAVELDAS / SENIŪNAIČIAI / SENIŪNIJA / SKVERAI / SUOLIUKAI

Įtartini Seniūno sprendimai dėl lėšų panaudojimo

Seniūnas Petrauskas

Seniūnas Petrauskas

2013 m. sausio  mėnesį Vilniaus Bendruomenių Asociacijos pirmininkas Edmundas Jakubauskas pranešė mums, kad 2013 m. Vilniaus savivaldybė kiekvienai seniūnijai skirs lėšų pagal „17 Programą“.  Senamiesčiui numatoma 25 000 litų ( 20 000 litų aplinkai tvarkyti,  5 000 litų kultūriniams renginiams ).

Mes 2012 m. pirmą sykį sužinojome, kad yra tokia programa. Nors, kaip pasirodo, ši programa jau daugelį metų vykdoma Vilniuje ir pagal „17 Programą“ kiekvienais metais buvo skiriamos lėšos Senamiesčiui.

Deja, Senamiesčio seniūnas Romasis Petrauskas kiekvienais metais šias lėšas grąžindavo savivaldybei, nors Senamiestyje tikrai tokias lėšas buvo galima panaudoti.

2013 m. sausio 15 d. kreipėmės į seniūną R.Petrauską, teiraudamiesi, kaip bus panaudotos 2013 m. „17 Programos“ lėšos.

Senamiesčio seniūnas atsakė, kad jis pats nuspręs, kaip šios lėšos bus panaudotos. Jis pridūrė, kad 25 000 litų nėra didelė suma.  Klausėme seniūno, kodėl jis ankstesniais metais nepanaudojo „17 Programos“ lėšų ir jas grąžindavo savivaldybei. Konkretaus atsakymo neišgirdome.

Klausėme ar būtų galima ’17 Programos’ lėšas kurios skirtos kultūriniam renginiams (5000 litu) skirti vaikų sventėm kurios galėtų vykti šia vasarą naujose vaikų žaidimo aikštelėse Sirvydo ir Rūdninkų skveruose. Jis atsakė, kad Senamiestyje ‘užtenka švenčių, ir nemato tikslo rengti dar kažkokių švenčių….

Mes klausėme seniūno, ar būtų galima dalį šių lėšų, kurios skirtos aplinkos tvarkymui (20000 Lt), skirti skverų tvarkymui,  pvz., Lazdynų Pelėdos skvero laiptų tvarkymui, suoliukų dažymui t.t.  Jis atsakė, kad tai ne mūsų reikalas ir pakartojo, kad jis pats nuspręs, kur panaudoti šias lėšas.

Labai keista….. Ypač dėl to, kad gyventojų išrinkti senamiesčio seniūnaičiai ir bendruomenių  atstovai turi pilną teisę dalyvauti „17 Programos“ lėšų paskirstymo planavime ir patarti seniūnui, kur būtų galima šias lėšas panaudoti.

Vilniaus Bendruomenių Asociacijos pirmininkas Edmundas Jakubauskas mums sakė, kad kitose seniūnijose sąmatos dėl  „17 Programos“  lėšų panaudojimo yra iš anksto ruošiamos seniūnijoje ir derinamos su visuomenės atstovais.  Kažkodėl tai nevyksta Senamiestyje.

Mes pasiryžę šiais metais dalyvauti „17 Programos“ lėšų planavime ir prašėme seniūno R.Petrausko mus informuoti apie šios programos tolimesnę eigą.

Lazdynų pelėdos skveras

Lazdynų pelėdos skveras

laiptai Lazdynų pelėdos skvere

laiptai Lazdynų pelėdos skvere

laiptai Lazdynų pelėdos skvere

laiptai Lazdynų pelėdos skvere

laiptai Lazdynų pelėdos skvere

laiptai Lazdynų pelėdos skvere

Lazdynų pelėdos skvere

Lazdynų pelėdos skvere

suoliukai Lazdynų pelėdos skvere

suoliukai Lazdynų pelėdos skvere

suoliukai Sirvydo skvere

suoliukai Sirvydo skvere

x

x

Įrašo “Įtartini Seniūno sprendimai dėl lėšų panaudojimo” komentarai: 2

  1. Atgalinė nuoroda: Laiptų remontas Lazdynų Pelėdos skvere | Senamiestis

  2. Atgalinė nuoroda: 17 Programos pinigėliai, 2014 m. | Senamiestis

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s