APIE MUS / APLINKA / LAUKO TRENIRUOKLIAI / SENIŪNAIČIAI / SENIŪNIJA

Ankstyva Kalėdų Senelio dovana

2012 Lapkričio 23 d sužinojome iš Vilniaus Savivaldybės, kad lauko treniruoklių kainos pagal kurias buvo laimėtas centralizuoto pirkimo konkursas buvo žemesnės negu kainos kurias mes buvome nurodę 2012 VBT lėšų panaudojimo planuose.

Šis ženklus kainų skirtumas suteikė Senamiesčiui ankstyvą Kalėdų Senelio dovana, t.y. nenumatytų 2012 VBT lėšų (8270 Litų)  Visą tai sužinoję mes skubiai kreipėmės į Vilniaus Savivaldybės viešūjų pirkimų skyrių ir pas lauko treniruoklių teikėjus ‘UAB Patikimas Turtas’ sužinoti ar dar būtų galimybė mum užsisakyti papildomų lauko treniruoklių dėl Rūdninkų skvero.

Apsidžiaugėm sužinoję, kad galime uzsisakyti papildomus lauko treniruoklius.

Tuo pačiu kadangi ankščiau numatytos 2012 Senamiescio VBT programos lėšos dėl fasado dažų nebuvo įgyvendintos tai dabar buvo nuspresta šias lėšas (5600 Litai) skirti papildomiem lauko treniruokliam Rūdninkų skvere ir skaldos dangai šių treniruoklių aikštelei.

Leidimai ir derinimai jau buvo išduoti Rūdninkų skvero lauko treniruoklių aikštelei. Leidimuose ir pirminiam projekte buvo numatyta penki treniruokliai. Dabar atsiradus papildomų lėšų pasikeitė treniruoklių skaičius. Taigi reikėjo skubiai ruošti naują patikslintą projektą, gauti naujus leidimus ir valdininkų parašus. O laiko laukti jau nebuvo. Giedrė Čeponytė (Miesto ūkio ir transporto dept; Miesto tvarkymo skyrius;  Želdynų poskyrio vyr. specialistė) sutiko mum padėti. Ji paruošė patikslintą Rūdninkų skvero lauko treniruoklių išdestymo projektą. 2012 Lapkričio 28 d Senamiesčio Seniunaitė / VBT Tarybos pirmininkė, Asta Baškauskaitė važiavo į Savivaldybę ir Kultūros Paveldo departamentą surinkti reikalingus parašus.

Buvom nustebę savo akimis pamatę, kad valdininkai kurie ilgai delsė pasirasyti ant pirminių Senamiesčio vaikų žaidimo aikštelių ir lauko treniruoklių aikštelių projektū ir leidimų dirba kabinetuose kurie randasi tame pačiame Savivaldybės pastato aukšte!  Taigi nesuprantama kodel tenka taip ilgai laukti parašu ir leidimų kai specialistai sėdi vos ne tam pačiam kambaryje. 2012 Lapkričio 28 d per vieną dieną buvo surinkti visi reikalingi parašai ir suderintas patikslintas Rūdninkų skvero lauko treniruoklių projektas.

Dėkojame Giedrei Čeponytei už jos pagalbą ir kantrybę.

Giedrė Čeponytė

Giedrė Čeponytė

Skubos tvarka kreipėmės į ‘UAB Grinda’, kad jie paruostų samatą (5230 Lt) pagal Savivaldybes sutartyje numatytus įkainius –  dėl skaldos ir darbų Rūdninkų skvero lauko treniruoklių aikstelėje.

2013-11-23 Samata

2013-11-23 Samata

 

2012-11-26 Senamiesčio_VBT_patikslinimas

2012-11-26 Senamiesčio_VBT_patikslinimas

2012-11-28 Rūdninkų skveras

2012-11-28 Rūdninkų skveras

x

Įrašo “Ankstyva Kalėdų Senelio dovana” komentarų: 1

  1. Atgalinė nuoroda: Trakšt – brakšt | Senamiestis

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s