APLINKA / BARAI / SENIŪNAIČIAI

Pilies g. 34

Apie „Terrano“, Pilies g. 34

2012 m. rugsėjo 27 d. Vilniaus Pilies gatvėje duris atvėrė naujas restoranas ir vyno rūsys „Terrano“ bei greta įsikūręs cigarų klubas „Maduro“. Pagaliau aplinkinių namų gyventojai ramiau atsikvėpė, kad vietoj triukšmu pagarsėjusio „Gorky“ baro, šalia įsikūrė tokia kultūringa įstaiga.

Pirmoji Senamiesčio bendruomenės tarybos atstovų pažintis su naujaisiais Pilies gatvės kaimynais – „Terrano“ restorano-vyninės šeimininkais įvyko 2012 m. spalio 4 d. vakare. Susitikime dalyvavo Pilies seniūnaitijos seniūnaitis Sakalas Gorodeckis, Pylimo seniūnaitijos seniūnaitė Asta Baškauskaitė, Pilies g. 23 namo gyventojų atstovė Irena Paukštytė bei restorano savininkai Edita ir Robertas Petruičiai. Susitikimo metu trumpai buvo prisiminta ankstesnio baro veiklos neigiama patirtis, taip pat išreikšti gyventojų ateities lūkesčiai gerai kaimynystei puoselėti ir draugiškai pasidžiaugta naujomis įkurtuvėmis.

Tyliai gražiai praėjo 2012 metų „Terrano“ veiklos ruduo, o ir žiemos metu triukšmo nebuvo. Vėliau gyventojų pavasario taip pat netrikdė vyninės lankytojai bei tyliai tik pirmame restorano aukšte grojanti muzika. Na, bet situacija iš esmės pasikeitė vasaros vakarais…..

Apie tai skaitykite kitame mūsų straipsnyje “2013 m. vasara Pilies gatvėje“.

x

Pilies gtv 34 - Terrano (2)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s