APLINKA / BARAI / BAŽNYČIA / ISM Universitetas / PAVELDAS / SENIŪNAIČIAI / VILNIAUS ARKIVYSKUPIJA

Bravoras ir Bažnyčia

Nuo 2012 Liepos 3d nieko nesigirdi  iš Bažnyčios į mūsų prašymą susitikti su Arkivyskupijos Kurijos atstovu p. Darium Krukoniu aptarti Arklių 18 / ISM Universiteto teritorijoje vykstančių statybų ir Bažnyčios planų dėl šių patalpų eksplotavimo.

To buvo galima tikėtis, kadangi per mūsų 2012 Liepos 3d susitikimą (kuriame dalyvavo ‘Vilniaus arkivyskupijos ekonomo tarnybos’ statybininkų vadovas,  Arkliu 16 namo gyventojų atstovai, kvartalo Seniūnaitė ir Senamiesčio Bendruomenės pirmininkė)  Arkivyskupijos Kurijos atstovas Darius Sirvydas pasakė, kad veikla, kuri numatoma šiuose pastatuose tai ne gyventojų ir ne kaimynų reikalas…. Ir kad nežinia ar p.Krukonis  panorės susitikti su gyventojais.

Kvartalo gyventojai ir Senamiescio Bendruomenės nariai toliau domėjosi esama situacija.  Pasitvirtino ankstesnės žinios, kad vietoj buvusių sandeliukų čia bus įrengtas ne ‘administracinis pastatas’ , o bus įrengtas alaus bravoras/baras-kavinė.  Vietinių kavinių ir barų savininkai jau buvo sulaukę iš Arkivyskupijos Kurijos pasiūlymų nuomuotis šias būsimos aludės patalpas.  Jie buvo atsisake pasiūlymo, kadangi nuomos kaina buvo labai aukšta.

NIEKO SAU!  Vietoj to, kad būtų įrengiamos patalpos, kurios būtų naudingos studentams, pvz. Studentų centras su sveiko maisto valgykla – ISM Universiteto teritorijoje Bažnyčia ruošia patalpas barui-kavinei, kurioje bus prekiaujama alkoholiu!  Bažnyčia artina alkoholį prie mokslo įstaigos!

Kaip pasirodo realybė skiriasi nuo dokumentacijos!!   Vilniaus arkivyskupijos atstovai  dokumentuose pristato Arklių 18 projektą  kaip ‘Administraciniai pastatai’, o tikruomoje vietoj ūkinės paskirties sandėliukų numatoma, kad iškils aludė-bravoras/kavinė.

Senamiescio Bendruomenės pirmininkė ir kvartalo Seniūnaitė, gyventojų vardu 2012 Liepos 13d kreipėsi į ISM Universitetą prašydama skubaus susirinkimo su Jų atstovu dėl šios aktualios temos. ISM atstovė infrastruktūros administratorė Aurelija Kazinaitė pasiūle susitikti už (3) trijų savaičių su Dr. Vilium Kontrimu – ISM Strateginės plėtros ir infrastruktūros direktoriumi.

Mums pradėjus domėtis apie universitetų pozicija Lietuvoje ir užsienyje dėl prekybos alkoholiu universiteto teritorijoje t.y. ‘on campus’ sužinojome, kad dauguma universitetū skatina studentų sveikatingumą ir šviesią ateitį . Garsūs ir prestižiniai universitetai deda visas pastangas, kad jų  teritorijose nebūtų alkoholio vartojimo ir prekybos. Prisegu laišką, kuri gavome iš LCC tarptautinio universiteto šia aktualia tema.  LCC tvarka del alkoholio

Laikui bėgant statybos Arklių 18 / ISM teritorijoje juda pirmyn žaibišku greičiu. Sandėliukai nugriauti, senos plytos išvežtos…  Vietoj sandėliukų pilami nauji pamatai…..

LCC tvarka del alkoholio

LCC Student Handbook 2011-12

http://vilnius21.lt/arkliu18-n2843.html

2011-11-23 sandeliukai ISM Arkliu 18

2011-11-23 sandeliukai ISM Arkliu 18

2012.06.09 senos plytos

2012.06.09 senos plytos

senos plytos išvežamos
senos plytos išvežamos

ISM 2012.07.16 Arkliu 18 nauji pamatai

ISM 2012.07.16 Arkliu 18 nauji pamatai

ISM 2012.07.16 Arkliu 18 nauji pamatai

ISM 2012.07.16 Arkliu 18 nauji pamatai

ISM 2012.07.16 Arkliu 18 nauji pamatai

ISM 2012.07.16 Arkliu 18 nauji pamatai

ISM 2012.07.16 Arkliu 18 nauji pamatai

ISM 2012.07.16 Arkliu 18 nauji pamatai

Įrašo “Bravoras ir Bažnyčia” komentarai: 8

  1. Atgalinė nuoroda: Parašai prieš Arkivyskupijos planuojamą prekybą alkoholiu ISM Universitete | Senamiestis

  2. Atgalinė nuoroda: Arkivyskupijos projektas derinamas verslo tikslams | Senamiestis

  3. Atgalinė nuoroda: STUDENTAMS REIKIA VALGYKLOS – LTCampus iniciatyva | LTCampus

  4. Atgalinė nuoroda: Laiškas Arkivyskupam | Senamiestis

  5. Atgalinė nuoroda: Susitikimas su Arkivyskupu Gintaru Grušu | Senamiestis

  6. Atgalinė nuoroda: Pasiruošę skambinti visais varpais | Senamiestis

  7. Atgalinė nuoroda: Susitikimas su ISM Universiteto rektorium | Senamiestis

  8. Atgalinė nuoroda: Susitikimas su Arkivyskupu Grušu ir ISM rektorium | Senamiestis

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s