APIE MUS / APLINKA / PROJEKTAI / SENIŪNAIČIAI / SENIŪNIJA / VAIKŲ ŽAIDIMO AIKŠTELĖS

Vaikų žaidimo aikštelės įranga iš VBT lėšų

2012m gegužės mėn 17d. Senamiesčio VBT Taryba nusprendė skirti dalį 2012m VBT lėšų 2-jų naujų vaikų žaidimo aikštelių įrengimui senamiestyje. Atsižvelgiant I VBT programos nuostatus ir terminus savivaldybės Viešųjų pirkimų skyrius patarė rinkstis aikštelės įranga iš komplektacijos, kuriai jau ką tik buvo surengtas viešųjų pirkimų konkursas dėl 100+ aikštelių, kurias ruošėsi statyti Savivaldybės miesto ūkis 2012-2013m.

Mums norint pamatyti kas sudaro tą aikštelių įrangos komplektaciją ir jos įkainius reikėjo nuvykti I Savivaldybės Viešųjų pirkimų skyrių, kuriame buvo konkurso ir būsimų pirkimų informacija. 2012m birželio 14d. VBT tarybos narės Asta Baškauskaitė, Jolanta Digrienė, Irena Paukštytė ir Senamiesčio bendruomenės atstovė Ramunė Baškauskaitė Viešųjų pirkimų skyriuje susipapažinome su 2-diem įrangos variantais, t.y. vaikams iki 6m arba nuo vaikams 6m. Išsirinkome aikštelės komplektacija vaikams nuo 6m. Prisegama komlektacijos informacija su kainomis.

Buvome nustebę įrangos įkainiais, atsižvelgiant į tai, kad Vilniaus miestas pirks 100+ aikštelių, o kainos toli gražu ne didmeninės pavyzdžiui elementarus suoliukas 1284,20 Lt; standartinė betoninė šiukšlių dėžė 1180,18 Lt. Ačiū Dievui, kad mūsų aikštelėse nereikėjo nei suoliukų, nei šiukšlių dėžių,  nes jie jau buvo esamose vietose – Sirvydo skvere ir Misionieriu kalno papėdėje.

Tą pačią diena mes (Asta, Jolanta, Irena ir Ramunė) Savivaldybėje susitikome su Miesto Tvarkymo skyriaus vedėja Irena Mikalauskiene aptarti senamiesčio naujų vaikų žaidimo aikstelių įrengimo vietas. Pokalbio eigoje radome bendrą sprendimą, kad miestas vieną iš savo jau numatytų vaikų žaidimo aikštelių įrengtų Tymo kvartale. Valio! Tuomet ta dalis 2012m VBT lėšų (20 627,24 Lt), kurias mes buvome numatę vaikų žaidimo aikštelei Misionierių kalno papėdėje galės būti nukreiptos kitiems poreikiams: pvz papildomai laukio treniruoklių įrangai.

2012-12-23 Lietuvos Rytas/ Kaina privertė abejoti, ar šiukšlių dėžė ne auksinė

2012-06-20 vaiku zaidimo aiksteles irengimo kaina

Senamiescio_VBT_susirinkimo_protokolas_p.1 Senamiescio_VBT_susirinkimo_protokolas_p.2

Planas virs. 6.

Įrašo “Vaikų žaidimo aikštelės įranga iš VBT lėšų” komentarų: 1

  1. Atgalinė nuoroda: Vaikų žaidimo aikštelės įrangos vandalizmas | Senamiestis

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s